Menü
Sepet

Hakkımızda

En Beşik

2007'de girdiğimiz mobilya sektörüne 2016 yılından itibaren Bebek Beşikleri üreterek devam etmekteyiz. İnegöl'de bulunan fabrikamızda ürettiğimiz Bebek Beşiklerini Türkiye'nin dört bir yanına özenle gönderiyoruz. İnanıyoruz ki, bu işi özenle yaptığımız sürece markamız istikrarlı bir şekilde büyüyecektir. Bu büyümeyi de gerçekten hak edecektir. Biliyoruz ki, kurumsal bir çerçevede gelecek nesillere bırakmaya çalıştığımız bu markanın bilinirliği artacak ve saygın şekilde yoluna devam edecektir. Marka sloganı olarak ''En Kaliteli, En Ekonomik, En İyi Beşik, En Beşik'' tercih ederken hem mevcut ürünlerimize hak ettiği bir değeri verdik hem de yeni ürün tasarımlarımızda kendimize vizyon olsun diye belirledik.

MİSYONUMUZ

En Beşik olarak müşterilerimize, daima daha iyi, ekonomik, sağlam, kullanışlı ve kurulumu kolay ürünler sunmak için varız.

VİZYONUMUZ

3 Yıl içinde ülkemizdeki Bebek Ürünleri sektöründe ilk akla gelen ve akla geldiğinde güven hissi oluşturan marka olmak. Ayrıca yurt dışına da ürünlerimizi satarak ülkemize döviz getirerek ülkemize katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

  1. • Dürüst ve Güvenilir
  2. • Ürün ve Hizmet Kalitesi
  3. • Söz Verilen Zamanda Teslim
  4. • Müşteri Tatmini, Bağlılığı ve Tavsiyesi
  5. • Gelişerek Büyümek