Menü
Sepet
Çekmeceli Ahşap Beşik Çekmeceli Ahşap Beşik
İndirim
Bukka Doğal Ahşap Beşik - Anne Yanı Sallanan BeşikModelimiz, kayın ağacından yapılmaktadır Fotoğrafta görülen tüm tekstiller fiyata dahildir. Ürün do..
Oyuncaklı Sepet Beşik Oyuncaklı Sepet Beşik
İndirim
Oyuncaklı Sepet Beşik - Anne Yanı Sallanan BeşikModelimiz, mdf’den yapılmaktadır. Fotoğrafta görülen tüm tekstiller fiyata dahildir. 5 farkl..
Kapitoneli Beşik Kapitoneli Beşik
İndirim
Kapitoneli Beşik - Anne Yanı Sallanan BeşikModelimiz, mdf’den yapılmaktadır. 4 farklı renkte sipariş verebilirsiniz. (Ücret farkı alınmamaktadır.) Ma..
Küçük Ahşap Beşik Küçük Ahşap Beşik
İndirim
Küçük Bukka Doğal Ahşap Beşik - Anne Yanı Sallanan BeşikModelimiz, kayın ağacından yapılmaktadır. Fotoğrafta görülen tüm tekstiller fiyata dahildir. ..
Sepet Beşik Sepet Beşik
İndirim
Sepet Beşik - Anne Yanı Sallanan BeşikModelimiz, mdf’den yapılmaktadır. Fotoğrafta görülen tüm tekstiller fiyata dahildir. 5 farklı renkte s..
Çekmecesiz Ahşap Beşik Çekmecesiz Ahşap Beşik
İndirim
Doğal Ahşap Beşik - Anne Yanı Sallanan BeşikModelimiz, kayın ağacından yapılmaktadır Fotoğrafta görülen tüm tekstiller fiyata dahildir. Ürün doğal (b..
Montessori Ahşap Yatak - Oyun Parkı Montessori Ahşap Yatak - Oyun Parkı
İndirim
Fiona Montessori Doğal Ahşap Yatak - Oyun ParkıModelimiz, ladin ağacından yapılmaktadır. Ürünümüzde yatak fiyata dahil değildir, karyola ile gönderil..

Fabrika Adresimiz

En Beşik - Bebek Beşik Modelleri

Anneler bebeklerinin güvenle uyumasıyla beraber onları rahatlıklıkla kontrol etmek ister anne yanı beşiklerin ön tarafı açılabildiğinden yatağınızın kenarından pratik kullanım kolaylığı sunması açısından tercih edilebilir.

Bebeklerin zor uyuduğu dönemlerde sallama kolaylığı sağlayacak olan sallanan beşik ile rahatlıkla bebeğinizi uyutabilirsiniz. Tüm modellerimiz rulmanlı sallanma mekanizmasına sahiptir.

Büyük karyolası ve yatağıyla beraber ebeveyin de yatması için uygundur. Ayrıca bebeğinizin oyun oynarken yatakdan çıkmaması için yanlarında korumalıklar bulunmaktadır. Oyun Park Beşik - Oyun Evi annelerin en çok tercih ettiği yatak türlerindendir.

Kalite ve konfor açısından seçebileceğiniz ahşap bebek beşikleri kayın ağacı ile üretilmiş, kendi ürettiğimiz tekstil ile şık bir görünüm sunan ve tiner - vernik uygulanmayan doğal beşik modellerimizdendir. Dilerseniz kanserojen madde içermeyen su bazlı boyalarımızla beyaz, gri, pembe, mavi, cappicino renk seçenekleri ile 100 TL fark ile boyatabilirsiniz.

Hoş tasarımına kapitone ile şık bir görüntü ekleyen anne yanı ve sallanan beşiğimiz 5 farklı renk seçeneği ile tercih edebileceğiniz farklı bir beşik modelimizdir. Ayrıca ön tarafı açılabildiğinden anne yanı olarak da kullanılabilirler.