Menü
Sepet

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm boyalarımız su bazlı boyadır. Kanserojen madde, tiner vb. zararlı madde içermemektedir.

Ürünlerimiz yarı kurulmuş olarak geliyor. Modele göre değişmekle birlikte bir kaç parçayı birleştirip vida sıkarak kurulumunu yapabilirsiniz. Ürün size ulaştıktan sonra yardıma ihtiyacınız olursa Video, Whatsapp Görüntülü Görüşme veya telefon ile iletişim kurarak yardımcı oluyoruz.

Siparişini verdiğiniz ürünü, size söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün nakliye aracına yüklüyoruz. Bu nedenle eğer üründen vazgeçerseniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 1 iş günü içerisinde Telefon-WhatsApp ile ulaşıp siparişi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.

1 gün  dolduysa ya da siparişiniz hazırlanıp nakliyeye verildiyse, artık iade süreci başlar ve 1 günün sonunda yapılan iptal talebinde belirttiğimiz kurallar geçerlidir.

Kanunen, 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade etme hakkınız vardır. İade şartlarına uyan siparişlerde, iade ettiğiniz ürün bize ulaştığında gerekli kontroller yapılır ve 7 iş günü içinde ücret iade için talimat geçilir. Siparişinizi oluştururken ödemenizi hangi ödeme tipi ile gerçekleştirdiyseniz, ücret iadesi o şekilde yapılır.

İade işleminiz onaylandıktan sonra kredi kartıyla sipariş verdiyseniz, ücret iadeniz de kredi kartına yapılır. Kredi kartında iade ettiğimiz tutar kadar limit açılır, iade dolayısıyla kart limitiniz bloklanmamış olur. Ancak ekstrenizde taksitli iade olarak gözükmeye devam eder. İade olan ürünlerde, ücret geri ödenirken nakliye ücreti kesilmektedir.